جلسه نایب‌رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی با سرمایه‌گذار خارجی فعال در زمینه تولید کاغذ و فرآورده‌های معدنی

جلسه نایب‌رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی با سرمایه‌گذار خارجی فعال در زمینه تولید کاغذ و فرآورده‌های معدنی
در راستای پذیرش و راهنمایی سرمایه‌گذاران خارجی باهدف جذب سرمایه‌های خارجی در آذربایجان‌غربی، جلسه‌ای با حضور نایب‌رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری، مسئول دبیرخانه این مرکز و سرمایه‌گذار ایرانی مقیم آلمان، فعال در حوزه فرآورده‌های معدنی و کاغذ در محل دفتر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، نماینده وزیر، مدیرکل و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان، با اشاره به وظایف مرکز در ارائه خدمات به طیف متقاضیان سرمایه‌گذاری  در استان و حمایت‌های قانونی دولت و مرکز خدمات سرمایه‌گذاری از سرمایه‌گذاران، به تشریح برخی از مفاد قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی در مناطق آزاد و سرزمین اصلی پرداخت.
داود غفارپور ‌توضیحاتی در خصوص مشوق‌های موجود به سرمایه‌گذاران ارائه و پس از طرح سؤالات و نظرات سرمایه‌گذاران حاضر در جلسه، به سؤالات مطروحه در خصوص اطلاعات معدنی استان ازجمله معادن آهک و ... پاسخ داد.
 صادقی سرمایه‌گذار ایرانی مقیم آلمان با اشاره به فعالیت اقتصادی خویش در زمینه تولید کاغذ از سنگ معدن بدون استفاده از آب و قطع درختان، ابراز امیدواری کرد با راهنمایی‌ها و حمایت‌های دولت جمهوری اسلامی ایران و مخصوصاً این مرکز، به‌زودی شاهد شروع فعالیت تولیدی خود در این استان باشیم.
در پایان جلسه  گزارش پتانسیل‌ها و توانمندی‌های استان به تفکیک شهرستان‌های تابعه،  برای سرمایه گذار مزبور ارائه شد.

# نظر : 0