یک هیات چینی برای احداث کارخانه شمش طلا و نقره آماده سرمایه گذاری در آذربایجان غربی است

یک هیات چینی برای احداث کارخانه شمش طلا و نقره  آماده سرمایه گذاری در آذربایجان غربی است
سرمایه گذار چینی در حوزه تولید شمش طلا و نقره هرکدام به ظرفیت 300 کیلوگرم در سال و با فن‌آوری روز دنیا و بصورت الکترولیز و خالص سازی 97/99 درصدی و از طریق ذوب سلولی و استحصال طلای 99/99 درصدی با حضور در اداره کل امور اقتصادی، برای سرمایه گذاری در این بخش اعلام آمادگی کرده

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، داود غفارپور با بیان اینکه کلیه مراحل مربوطه از زمان درخواست سرمایه‌گذار تا صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی از طریق مرکز خدمات سرمایه گذاری استان صورت می‌گیرد، گفت: با ارائه اطلاعات سرمایه گذار در فرم درخواست پذیرش سرمایه گذاری، تمامی مراحل از طریق مرکز پیگیری و اقدام خواهد شد.
جانشین وزیر و مدیر کل و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری، افزود: با ارائه درخواست از طریق پنجره واحد سرمایه گذاری، پروسه اخذ مجوزهای لازم برای این طرح کلید خواهد خورد.
در این جلسه همچنین براساس  مستندات موجود زمین مورد نیاز پروژه از لحاظ امکان تأمین زیرساخت‌های لازم با بررسی اعضاء مورد بحث قرارگرفت تا انتخاب نهایی در این خصوص انجام شود.
در این نشست مقررگردید جهت استفاده از تجربیات کارخانه مشابه تولید طلاءدر رورزقان استان آذربایجان شرقی نیز بازدیدی بعمل آید تا اعضاء حاضر در جلسه از نزدیک در جریان امور جهت حل مشکلات موجود این طرح قرار گیرند.

# نظر : 0