هفتادو ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار شد

هفتادو ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار شد
هفتادو ششمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به منظور بررسی وضعیت پنجره واحد سرمایه گذاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، داود غفارپور مدیرکل دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی در جلسه بررسی عملکرد سامانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان، از ثبت ۲۴۱ درخواست از سوی متقاضیان سرمایه‌گذاری در این سامانه خبر داد که ۱۲۳ مورد آن منجر به نتیجه مطلوب شده و ۵۹ درخواست نیز در حال بررسی است.

داود غفارپور همچنین از وجود ۷۶۲ فرایند ثبت شده دستگاه‌های اجرایی در حوزه سرمایه‌گذاری خبر داد که ۵۰۴ مورد آن مربوط به اخذ استعلامات و ۲۵۸ مورد نیز مربوط به اخذ مجوز بوده است.

رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی در جلسه بررسی عملکرد سامانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی از نظارت کامل استانداری و نهادهای ناظر مرتبط بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی دخیل در فرایند اخذ مجوزها و استعلامات سرمایه‌گذاری از طریق این سامانه آنلاین خبر داد و خواستار اهتمام جدی دستگاه ها در این مسیر خبر داد.

حسینی گفت: برای ایجاد اشتغال، باید فضای کسب و کار را بهبود بخشیده و سعی کنیم این استان را به حوزه امنی برای سرمایه گذاری تبدیل کنیم.

# نظر : 0