پنجاه‌ویکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی برگزار شد

پنجاه‌ویکمین جلسه  مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی  برگزار شد
در راستای پذیرش سرمایه‌گذاران خارجی با هدف جذب سرمایه‌های خارجی در استان‌، پنجاه‌ویکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار گردید.

گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن استقبـال از اجرای طرح نوسازی و تجهیز ماشین‌آلات آتش‌نشانی و اتوبوس شهری، به لحاظ امکان اجرای این طرح با منشأء سرمایه گذاری خارجی و تجهیزات پیشرفته در استان، خواستار طرح سؤالات موجود توسط سرمایه‌گذار خارجی و اظهار‌نظر و پاسخگویی نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه درخصوص سوالات مطروحه شد.
«ویسل» سرمایه گذار خارجی شرکت گونش خودرو از کشور ترکیه به توانایی شرکت در زمینه نوسازی و تجهیز ماشین‌آلات آتش‌نشانی و اتوبوس با استانداردهای بین‌المللی اشاره و در ادامه ضمن ابراز علاقمندی به اجرای طرح مزبور در استان آذربایجان‌غربی، گزارشی از مشکلات پیش روی شرکت ارائه نموده و اصلی ترین مشکل پیش روی شرکت را ورود موقت ماشین آلات و تجهیزات وارداتی شرکت عنوان نمود.

پس از طرح موضوع و ارائه توضیحات توسط دستگاه‌های اجرایی، تصمیماتی جهت بررسی مسائل و مشگلات پیرامون موضوعات مطرح شده اتخاذ شد.

# نظر : 0