بازدید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی از پروژه سرمایه‌گذاری خارجی یک شرکت از کشور آذربایجان

بازدید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی از پروژه سرمایه‌گذاری خارجی یک شرکت از کشور آذربایجان
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی از کارخانه پروژه سرمایه گذاری خارجی شرکت بازرگانان اعتماد پیشر و تجاری آذربایجان که با مشارکت سرمایه‌گذار کشور آذربایجان وبا برند SPRINT در شهرک صنعتی فاز 2 ارومیه بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان پیشرفت و مسائل و مشکلات پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، داود غفارپور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ونائب رئیس مرکز خدمات سرمایه ‎گذاری استان، بابیان اینکه پروژه سرمایه گذاری خارجی شرکت بازرگانان اعتماد پیشرو تجاری آذربایجان در زمینه تولیدات صنعتی از جمله ترازو با مارک توزین، قطعات و لاستیک‎های صنعتی و همچنین ادوات و تجهیزات کشاورزی فعالیت خواهد کرد با مشارکت 100 درصدی سرمایه‌گذار آذربایجانی با سرمایه مصوب2.5 میلیون دلار باعنوان شرکت بازرگانان اعتماد پیشر و تجاری آذربایجان، در شهرک صنعتی فاز دو ارومیه افتتاح شده است. 
 غفارپور گفت: راه‌اندازی این واحد تولیدی موجب اشتغالزایی مسقیم برای 15 نفر و اشتغال‌زایی غیرمستقیم حداقل به تعداد 50 نفر می‌شود.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، افزود: جذب سرمایه‌گذاری و رونق تولید، نقش بسزایی در تولید ناخالص داخلی داشته و با توسعه و حمایت از سرمایه‌گذاری در استان به سمت افزایش درآمد، ایجاد اشتغال و ارز آوری برای کشور پیش می‌رویم .
گفتنی است نایب رییس مرکزخدمات سرمایه گذاری استان آذربایجان‌غربی، ضمن بازدید از  پروژه  سرمایه‌گذاری مذکور طی نشستی با مدیرعامل پروژه سرمایه‌گذاری بازرگانان اعتماد پیشرو در جریان مسائل و مشکلات این طرح سرمایه‌گذاری قرار گرفت.

# نظر : 0