در هیجدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سال‌جاری

در هیجدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سال‌جاری
هیجدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران و مسئولین دستگاههای ذی ربط و بخش خصوصی با محوریت هماهنگی برگزاری همایش معرفی توانمندیها، ظرفیتها و فرصتهای سرمایه گذاری و تجاری استان. در محل استانداری آذربایجان‌غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی داود غفارپور مدیرکل این دستگاه اظهار داشت؛ همایش فرصتهای سرمایه گذاری و تجاری برای معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری استان در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و اقتصادی، به عنوان یکی از مراکز مستعد اقتصادی کشور در سطح ملی و بین المللی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه با برگزاری این همایش در صدد جذب سرمایه گذاران جدید داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف هستیم، افزود: این همایش با محوریت بخش‌های کشاورزی، صنعت و معدن، گردشگری و با تأکید بر توان اقتصادی، پتانسیل‌ها و موقعیت خاص استان از جمله منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو و مناطق ویژه اقتصادی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی یکی از استانهای سرآمد کشور از لحاظ فرصتها و منابع است، گفت: صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی و صنایع تبدیلی، حوزه توسعه و عمران شهری، عمران زیربنایی و انرژی، گردشگری، سلامت و خدمات، مناطق آزاد ویژه اقتصادی از پنل ها و بخش‌های این همایش خواهد بود.

صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استان گفت : برگزاری این حرکت اقتصادی بسیار پویا می‌تواند استفاده خوبی برای استان داشته باشد لذا برای معرفی قابلیت ها و پتانسیل و ظرفیت اقتصادی استان برنامه ریزی و تدابیر لازم اندیشیده شود.

# نظر : 0