دیدار رایزن بازرگانی کنسولگری ترکیه در ارومیه با مدیرکل دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی

دیدار رایزن بازرگانی کنسولگری ترکیه در ارومیه با مدیرکل دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی
جلسه ای در راستای معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری استان با حضور رایزن بازرگانی کنسولگری ترکیه در ارومیه با نماینده وزیر و مدیرکل و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان‌غربی در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی؛ داود غفارپور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی،  با تاکید براین نکته که توجه به ظرفیت های سرمایه‌گذاری، فرصتی برای توسعه آذربایجان غربی است، گفت:
بهره گیری از سرمایه های داخلی و خارجی و جذب سرمایه گذاران توانمند، راهی برای تسریع حرکت اقتصاد به سوی توسعه و ایجاد اشتغال پایدار بوده و آذربایجان غربی  و در این بین با توجه به وجود پتانسیل ها و ظرفیتهای سرمایه‌گذاری، مستعد و آماده سرمایه گذاری است. 
غفارپور با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری به عنوان یک مقوله اقتصادی گفت: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی از حضور کلیه سرمایه‌گذاران از جمله سرمایه‌گذاران ترک استقبال می کند.

وی از بکیر صدیق کیزماز رایزن کنسول گری ترکیه در ارومیه خواست برای آشنایی بیشتر سرمایه‌گذاران ترک با ظرفیتها و پتانسیل های آذربایجان‌غربی جهت معرفی و تبلیغ در امر سرمایه گذاری استان، با این مرکز در ارتباط نزدیک باشد.
نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی، ضمن اشاره به وظایف و نحوه ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران گفت: سرمایه گذاران باید قبل از شروع فعالیت خود جهت انجام هرگونه اقدام با مرکز خدمات سرمایه گذاری در ارتباط نزدیک باشند تا با ارائه مشاوره به آنان، طبق قانون فیپا یا قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی در  راستای حل مشکلاتشان از مشوق های سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

# نظر : 0