بررسی واگذاری زمین به پروژه احداث باشگاه سوارکاری در بیست و چهارمین جلسه‌ مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی

بررسی واگذاری زمین به پروژه احداث باشگاه سوارکاری در بیست و چهارمین جلسه‌ مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی
در راستای نظارت و راهبری طرح‌های سرمایه‌گذاری از سوی دبیرخانه مرکز خدمات سرمایه‌گذای استان و با هدف بررسی و رسیدگی به مشکلات پیش‌روی پروژه‌ احداث گلخانه قبائی در روستای جهتلو ارومیه ، ششمین بازدید مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان از این واحد صورت گرفت.

در راستای پیگیری و نظارت بر طرح‌های سرمایه‌گذاری از سوی دبیرخانه مرکز خدمات سرمایه‌گذای استان، بیست و چهارمین جلسه‌ مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در سال جاری بمنظور بررسی و رفع مشکل واگذاری زمین به پروژه احداث پیست سوارکاری در اراضی ملی روستای گوهران شهرستان خوی، با حضور سرپرست معاونت حقوقی و املاک اداره کل راه و شهرسازی و نماینده تام الاختیار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و متقاضی طرح مذکور برگزار شد.
حبیب تربتی معاون اقتصادی و مسئول مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ضمن اشاره به روند پیگیری های متقاضی و مکاتبات دستگاه های اجرایی ذیربط در این ارتباط، با تشریح مشکل موجود خواستار ارائه توضیحات توسط دستگاه های اجرایی شد.
در ادامه جلسه، پس از طرح و بررسی موضوع و ارائه توضیحات توسط دستگاه‌های اجرایی، مقرر شد اداره¬کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اقدام لازم درخصوص اجرای فرآیند انتقال نمایندگی قطعه زمین یاد شده به نام اداره کل راه و شهرسازی را انجام و پس از تعیین و اعلام نتیجه فراخوان واگذاری زمین مزبور و معرفی متقاضی برنده فراخوان مذکور توسط اداره¬کل راه و شهرسازی، نسبت به انتقال سند زمین پس از واریز حقوق بهره برداری زمین مورد درخواست توسط متقاضی به حساب صندوق اداره ثبت اسناد شهرستان خوی و تحویل اصل فیش واریزی به آن اداره کل، اقدام نماید.
گفتنی است در این جلسه مصوب شد، اداره کل راه و شهرسازی استان پرونده واگذاری پروژه را در اولین هیئت نمایندگی آن اداره کل طرح و مراحل واگذاری را در حداقل زمان ممکن طی نماید

# نظر : 0