جلسه کمیته راهبری سرمایه گذاری شهرستان تکاب برگزار شد

جلسه کمیته راهبری سرمایه گذاری شهرستان تکاب برگزار شد
باهدف شناسایی قابلیت‌ها و توانمندی‌های سرمایه‌گذاری شهرستان تکاب، جلسه کمیته راهبری سرمایه گذاری شهرستان تکاب با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، فرماندار و رؤسای ادارات این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، نماینده وزیر و مدیر کل و نائب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، شناسایی اولویتهای سرمایه گذاری در شهرستانها را از اهداف کمیته راهبردی سرمایه گذاری در استان و شهرستانهای تابعه دانست و گفت: در قالب اهداف کمیته راهبری سرمایه گذاری و در چارچوب موقعیت منطقه ای و استانی، فرصتها و زمینه های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری مشخص و تدوین می شود.
داود غفارپور با بیان این که تدوین و نحوه ارائه خدمات و اخذ مجوز های لازم به سرمایه گذاران از دیگر اهداف کمیته راهبری سرمایه گذاری در استان است، افزود:‌ شهرستان تکاب به لحاظ وجود فرصت های گردشگری، معدنی و کشاورزی از وضعیت مناسبی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی برخوردار بوده و مسئولان تمامی تلاش خود را برای افزایش زمینه های سرمایه گذاری بکار می گیرند.
حسنی، مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری  نیز گفت: مجموعه میراث جهانی تخت سلیمان ظرفیت بسیار بزرگی برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در تکاب است.
در این جلسه علی مکرمی فرماندار تکاب نیز گفت: ظرفیت ها و منابع غنی این شهرستان مستعد سرمایه گذاری و زمینه ساز ایجاد اشتغال است.

# نظر : 0