بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان‌غربی از نمایشگاه کیش اینوکس

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی در سومین روز، نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و چهارمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه و خصوصی سازی در جزیره کیش حضور و از این رویداد اقتصادی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن حضور در غرفه استان و دیدار با نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و سایر مسئولان استانی، بر اهمیت جلب و جذب سرمایه های خارجی و داخلی با هدف تسریع در رشد و توسعه پایدار استان تاکید کرد.
نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طی این سه روز از همدلی و هماهنگی اتاق بازرگانی، شهرداری و پارک علم فناوری استان جهت ارائه هر چه بهتر ویژگی‌های منحصر جهت سرمایه گذاری تقدیر و نمایشگاه را فرصتی برای گسترش همکاری های داخلی و بین‌المللی دانست.
در ادامه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری درنشست های مشترک با سازمان خصوصی سازی و سرمایه گذاری شرکت و از غرفه منطقه آزاد ماکو و سایر استانها بازدید نمود.
در این نمایشگاه که برای نهمین سال برگزار می شود، مقامات دولتی و سرمایه گذارانی از ۱۷ کشور خارجی حضور دارند.